Laat uw contacten achter, dan sturen wij u onze presentatie per e-mail.
Ik geef toestemming voor de verwerking van mijn persoonsgegevens om gepersonaliseerd marketingmateriaal te sturen in overeenstemming met de Privacybeleid.
Het formulier is succesvol ingediend! Meer informatie vindt u in uw mailbox.
Innowise Group is een internationaal full-cycle softwareontwikkelingsbedrijf bedrijf opgericht in 2007. Wij zijn een team van 1400+ IT professionals die software ontwikkelen voor andere professionals wereldwijd.
Over ons
Innowise Group is een internationaal full-cycle softwareontwikkelingsbedrijf bedrijf opgericht in 2007. Wij zijn een team van 1400+ IT professionals die software ontwikkelen voor andere professionals wereldwijd.

Innowise Group ontvangt prijs voor uitmuntendheid in strategische partnerschappen van IAOP

Innowise Group is een bedrijf met creatieve en getalenteerde medewerkers die altijd innovatieve ideeën inbrengen in de producten die we ontwikkelen. In de 15 jaar van ons bestaan is ons team uitgegroeid tot meer dan 1400 professionals en enthousiastelingen die meer dan 600 projecten hebben afgerond. De technologische oplossingen die we aan onze klanten bieden zijn gericht op het leveren van de meest concurrerende en innovatieve producten die winst opleveren in hun respectievelijke bedrijfsdomeinen.

Onlangs zijn wij onderscheiden door de International Association of Outsourcing Professionals. De IOAP doet voortdurend onderzoek om bedrijven te helpen de beste outsourcing-dienstverleners te vinden. De vereniging eert degenen die blijk hebben gegeven van uitmuntendheid in teamwerk, innovatie en prestaties. Als onderdeel van de Uitmuntendheid in strategische uitbestedingspartnerschappen categorie werden we samen met 16 andere prijswinnaars geëerd. Deze prijs werd ons toegekend voor de samenwerking met VOKA.IO die een surgery assistant medisch platform gebaseerd op mixed reality technologie en lanceerde een unieke 3D-catalogus van menselijke pathologieën verbeterd met AR ervaring.

Ons team is erg trots op deze prijs en toont ons respect voor al onze medewerkers en partners die ons hebben geholpen deze erkenning te krijgen. Wij zullen de lat hoog blijven leggen om een gunstige omgeving te creëren voor effectieve samenwerking en het behalen van geweldige resultaten.

IOAP Award Logo
Bedankt voor de beoordeling!
Bedankt voor het commentaar!

Beoordeel dit artikel:

4/5

4.8/5 (45 beoordelingen)

Gerelateerde inhoud

Blog
Industrie 4.0
Blog
Top trends in software ontwikkeling
Blog
Low-code/no-code platform of ontwikkeling op maat?
Blog
Waarom IT-projecten mislukken
Blog
10 software-architectuurpatronen die u moet kennen
Blog
Waarneembaarheid en toezicht
Blog
Softwareontwikkeling voor starters
Blog
Ontdekkingsfase in softwareontwikkeling
Blog
Aanpak voor een betere cloudmigratie
Blog
java enterprise software ontwikkeling
Blog
Inc.5000
Blog
Blog

Bracht ons een uitdaging?

  Wij wijzen u erop dat wanneer u op de verzendknop klikt, Innowise Group uw persoonsgegevens verwerkt in overeenstemming met ons Privacybeleid om u van de juiste informatie te voorzien.

  Wat gebeurt er nu?

  1

  Na ontvangst en verwerking van uw aanvraag, nemen wij binnenkort contact met u op om uw projectbehoeften in detail te beschrijven en een NDA te ondertekenen om de vertrouwelijkheid van informatie te garanderen.

  2

  Na het bestuderen van de vereisten, stellen onze analisten en ontwikkelaars een projectvoorstel met de omvang van de werkzaamheden, teamgrootte, tijd en kosten schattingen.

  3

  Wij regelen een ontmoeting met u om het aanbod te bespreken en tot een overeenkomst.

  4

  We tekenen een contract en beginnen zo snel mogelijk aan uw project te werken. mogelijk.

  Inschrijven
  naar onze nieuwsbrief

  Door u aan te melden gaat u akkoord met onze Gebruiksvoorwaarden en Privacy Policy, met inbegrip van het gebruik van cookies en de overdracht van uw persoonlijke gegevens.

  Bedankt.

  Uw bericht is verzonden.
  Wij verwerken uw aanvraag en nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

  pijl